Kasztel Kajasówka – zdjęcia ślubne

Zdjęcia ślubne to niezapomniana pamiątka z jednego z najważniejszych dni w życiu. Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca, aby uwiecznić swoją miłość, to Kasztel Kajasówka jest doskonałym wyborem.

Kasztel Kajasówka to malownicze miejsce. Oferuje ono nie tylko wspaniałe widoki, ale również doskonałe warunki do zrobienia niezapomnianych zdjęć ślubnych.

W lokalu Kasztel Kajasówka znajdziesz piękne i przestronne sale weselne, w których z łatwością zmieścisz swoją rodzinę i przyjaciół. Zdobione stylowymi elementami, zapewnią doskonałe tło dla Twoich fotografii.

Kasztel Kajasówka oferuje również przestronny ogród z pięknymi z pięknymi widokami. To doskonałe miejsce, aby zrobić romantyczne zdjęcia w plenerze.

Z chęcią pomogę Ci uwiecznić najpiękniejsze momenty z Twojego ślubu. Zadbam o każdy szczegół, aby Twoje zdjęcia były wyjątkowe i niepowtarzalne.

Nie czekaj dłużej i wybierz Kasztel Kajasówka na swoje wesele i sesję ślubną. To idealne miejsce na stworzenie niezapomnianych wspomnień i pięknych fotografii.

Kasztel Kajasówka 

Chętnie odpowiem na Wasze pytania:

tel.  508-344-873

email  [email protected]

 

 

Pracuję głównie na terenie województwa Małopolskiego i Śląskiego. Wśród miejscowości gdzie miałem przyjemność pracować znajdziecie między innymi:

Chrzanów, Trzebinia, Libiąż, Alwernia, Babice, Jaworzno, Olkusz, Krzeszowice, Oświęcim, Sosnowiec, Mysłowice, Zator, Wadowice…

– i wiele wiele więcej :)

 

Sprawdź cenę!

Chcę dopasować ofertę do Twoich potrzeb – nie przepłacaj!

Wyślij formularz – sprawdzę termin i przygotuję wycenę.

To nic nie kosztuje :)