Przygotowania:

 

Kościół:

 

Przyjęcie:

 

Zdjęcia z przygotowań – to niezwykły moment uwiecznienia ostatnich chwil Młodych w domu rodzinnym, a tym samym dyskretne uchwycenie wyjątkowości rozpoczęcia nowej drogi życia osób , które już za parę chwil zostaną Mężem i Żoną. Suknia, garnitur, buty, które poprowadzą Was do ołtarza, to wszystko to co zasługuje na wyjątkową oprawę w uwiecznieniu.

Ślub – najważniejsze chwila w życiu – emocje, łzy szczęścia, rodzina, nastrojowa świątynia – to wszystko staram sie uwiecznić tak, aby oddać klimat i każdy detal – te chwile zostaną z Wami na całe życie.

Wesele – to cudowna część fotoreportażu. To chwile szczęścia, zabawy, a stres związany z przygotowaniami juz minął i właśnie teraz jest czas radosnych dla Was chwil wywołujących uśmiech, które jak najlepiej potrafię dla Was uchwycę i pięknie utrwalę na fotografiach.

Plener ślubny – to możliwość wykorzystania Waszej pomysłowości i kreatywności, ale co ważne zainteresowań, czy wspólnych pasji. Dzięki spontaniczności zdjęcia ślubne wychodzą niezwykle naturalnie i efektownie. To doskonały moment na uchwycenie wspaniałego nastroju, pełni szczęścia i miłości obojga małżonków. Będę z Wami tam gdzie tylko zechcecie! nawet kosmos jest możliwy !!!

Fotografia ślubna – przykładowe galerie