Plener ślubny – Wygiełzów, Lipowiec

Niezapomniana Sesja Ślubna w Skansenie Wygiełzów

Marzysz o magicznym otoczeniu, gdzie tradycja spotyka się z romantyzmem? Wyobraź sobie sesję ślubną w Skansenie Wygiełzów nieopodal zamku Lipowiec, miejscu pełnym historii i uroku. To idealne miejsce dla par pragnących uwiecznić swoją miłość w otoczeniu przyrody i dziedzictwa kulturowego.

Niezwykła Przyroda i Atmosfera

Skansen Wygiełzów to unikatowe miejsce, gdzie czas zatrzymuje się, a naturalne piękno otacza Cię z każdej strony. Zachwycające krajobrazy, malownicze okolice, i stare drewniane chaty tworzą niepowtarzalne tło dla Waszej sesji ślubnej. Bez względu na porę roku, Skansen oferuje magiczną scenerię, która sprawi, że Wasze wspomnienia będą niezapomniane.

Chętnie odpowiem na Wasze pytania:

tel.  508-344-873

email  [email protected]

 

 

Pracuję głównie na terenie województwa Małopolskiego i Śląskiego. Wśród miejscowości gdzie miałem przyjemność pracować znajdziecie między innymi:

Chrzanów, Trzebinia, Libiąż, Alwernia, Babice, Jaworzno, Olkusz, Krzeszowice, Oświęcim, Sosnowiec, Mysłowice, Zator, Wadowice…

– i wiele wiele więcej :)

 

Plener ślubny - Wygiełzów, Lipowiec

Sprawdź cenę!

Chcę dopasować ofertę do Twoich potrzeb – nie przepłacaj!

Wyślij formularz – sprawdzę termin i przygotuję wycenę.

To nic nie kosztuje :) 

 

Zdjęcia z przygotowań – to niezwykły moment uwiecznienia ostatnich chwil Młodych w domu rodzinnym, a tym samym dyskretne uchwycenie wyjątkowości rozpoczęcia nowej drogi życia osób , które już za parę chwil zostaną Mężem i Żoną. Suknia, garnitur, buty, które poprowadzą Was do ołtarza, to wszystko to co zasługuje na wyjątkową oprawę w uwiecznieniu.

Ślub – najważniejsze chwila w życiu – emocje, łzy szczęścia, rodzina, nastrojowa świątynia – to wszystko staram sie uwiecznić tak, aby oddać klimat i każdy detal – te chwile zostaną z Wami na całe życie.

Wesele – to cudowna część fotoreportażu. To chwile szczęścia, zabawy, a stres związany z przygotowaniami juz minął i właśnie teraz jest czas radosnych dla Was chwil wywołujących uśmiech, które jak najlepiej potrafię dla Was uchwycę i pięknie utrwalę na fotografiach.

Plener ślubny – to możliwość wykorzystania Waszej pomysłowości i kreatywności, ale co ważne zainteresowań, czy wspólnych pasji. Dzięki spontaniczności zdjęcia ślubne wychodzą niezwykle naturalnie i efektownie. To doskonały moment na uchwycenie wspaniałego nastroju, pełni szczęścia i miłości obojga małżonków. Będę z Wami tam gdzie tylko zechcecie! nawet kosmos jest możliwy !!!

Sesja ślubna – Wygiełzów, Lipowiec