Sesja ślubna w Wiśle

Zapraszamy na magiczną sesję zdjęciową w Wiśle, gdzie przyroda splata się z tradycją, tworząc niepowtarzalny klimat. Nasza sesja ślubna w Beskidach to nie tylko okazja do uwiecznienia pięknych chwil, ale także podróż przez malownicze krajobrazy, które staną się niezapomnianym tłem dla Waszych wspólnych fotografii.

Chętnie odpowiem na Wasze pytania:

tel.  508-344-873

email  [email protected]

 

 

Pracuję głównie na terenie województwa Małopolskiego i Śląskiego. Wśród miejscowości gdzie miałem przyjemność pracować znajdziecie między innymi:

Chrzanów, Trzebinia, Libiąż, Alwernia, Babice, Jaworzno, Olkusz, Krzeszowice, Oświęcim, Sosnowiec, Mysłowice, Zator, Wadowice…

– i wiele wiele więcej :)

 

Plener ślubny w Wiśle - sesja ślubna

Sprawdź cenę!

Chcę dopasować ofertę do Twoich potrzeb – nie przepłacaj!

Wyślij formularz – sprawdzę termin i przygotuję wycenę.

To nic nie kosztuje :) 

 

Zdjęcia z przygotowań – to niezwykły moment uwiecznienia ostatnich chwil Młodych w domu rodzinnym, a tym samym dyskretne uchwycenie wyjątkowości rozpoczęcia nowej drogi życia osób , które już za parę chwil zostaną Mężem i Żoną. Suknia, garnitur, buty, które poprowadzą Was do ołtarza, to wszystko to co zasługuje na wyjątkową oprawę w uwiecznieniu.

Ślub – najważniejsze chwila w życiu – emocje, łzy szczęścia, rodzina, nastrojowa świątynia – to wszystko staram sie uwiecznić tak, aby oddać klimat i każdy detal – te chwile zostaną z Wami na całe życie.

Wesele – to cudowna część fotoreportażu. To chwile szczęścia, zabawy, a stres związany z przygotowaniami juz minął i właśnie teraz jest czas radosnych dla Was chwil wywołujących uśmiech, które jak najlepiej potrafię dla Was uchwycę i pięknie utrwalę na fotografiach.

Plener ślubny – to możliwość wykorzystania Waszej pomysłowości i kreatywności, ale co ważne zainteresowań, czy wspólnych pasji. Dzięki spontaniczności zdjęcia ślubne wychodzą niezwykle naturalnie i efektownie. To doskonały moment na uchwycenie wspaniałego nastroju, pełni szczęścia i miłości obojga małżonków. Będę z Wami tam gdzie tylko zechcecie! nawet kosmos jest możliwy !!!

Plener ślubny w Wiśle